Blogger jeb Blogspot

Google Blogger, kas pazīstams arī kā Blogspot, ir bezmaksas emuāru veidošanas platforma, kas lietotājiem tiek nodrošināta bez maksas. Blogi ir tiešsaistes žurnāli, kas tiek izvietoti tīmeklī un tiek regulāri atjaunināti. Sākotnēji emuāri tika izmantoti atsevišķiem lietotājiem, lai publicētu savas domas un personīgos stāstus tiešsaistē. Šos cilvēkus, kuri publicē šos tiešsaistes žurnālus (emuārus), sauc par emuāru autoriem.

Izveidot blogu: blogger.com

Mūsdienās, pateicoties emuāru popularitātei, pat uzņēmumi publicē tīmekļa žurnālus, lai izveidotu savu uzņēmumu tēlu un informētu klientus par izmaiņām & jaunumiem. Viņi izmanto emuārus, lai gūtu interneta lietotāju atbalstu saviem zīmoliem un izveidotu zīmola lojalitāti. Emuāri ir ļoti lēts reklāmas veids un informācijas izplatīšana par viņu produktiem visās pasaules valstīs.

Blogspot ir emuāra serveris, kas pieder uzņēmumam Google. To bieži izvēlas sākuma emuāru autori, jo tie ir pielāgojami, viegli lietojami un pilnīgi bezmaksas. Emuāru autori nedrīkst kaut ko zināt par programmēšanu, pat parasto HTML, lai pielāgotu emuāru un izveidotu vietni.

Bezmaksas emuāra izveide

Emuāra izveide ar Blogspot ir ne tikai bezmaksas, bet arī vienkārša un viegli pieejama tikai dažu minūšu laikā. Vietnē ir desmitiem veidņu, ko var izmantot, lai izveidotu bezmaksas emuārus, no kuriem katru var izmantot ar dažādiem fontiem, attēliem un komponentēm, dodot emuāram patiesi pielāgotu izskatu.

Lai pievienotu vietnes, tam ir vairāki logrīki, lai būtu viegli pievienot vairākas īpašas funkcijas. Vietnes emuāru saraksta, arhīva vai pielāgotā HTML pievienošana ir viegli saistīta ar vienu klikšķi. Visus šos vienumus var ievietot vairākās vietās, kas atrodas vietnē, un tās var pārvietot tikai dažu sekunžu laikā.

Viena no labākajām lietām par emuāru ir tāda, ka vietnei ir viegli rakstīt jaunas ziņas. Emuāra ziņas var ievietot tieši WYSIWYG lodziņā, novēršot nepieciešamību pēc jebkura kodēšanas. Blogger var pievienot fotoattēlus un videoklipus tieši ziņās, atkal bez kodēšanas. Tas ļauj ātri rakstīt un publicēt to tieši tā, kā tās tika paredzētas, nevis atteikties no emuāra daļām, jo ​​bloggeram nav nepieciešamo kodēšanas zināšanas, lai tos izveidotu.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *