Hostings

Aizvien vairāk firmas izvēlas savu darbību attīstīt e-vidē. Lai nodarbotos ar biznesu e-vidē ir nepieciešamas daudzas lietas, bet tās mēs nepieminēsim. Mēs apspriedīsim vienu no galvenajām lietām, kas nepieciešama lai nodarbotos ar biznesu e-vidē.

Kas ir web hostings?

Kā pareizi izvēlēties web hostingu? Web hostings ir pakalpojuma veids. Iegādājoties šo pakalpojumu jūs iegūstat diska vietu uz servera. Diska vietā jūs varat izvietot savu mājas lapu, lai kāda tā arī būtu, interneta veikalu, blogu jeb emuāru, vizītkaršu lapu. Web hostingu Latvijā piedāvā daudzas un dažādas kompānijas tāpēc, lai neapjuktu savā izvēlē ieteiktu jums ievērot pāris vienkāršus pamatprincipus.

Pirmais no tiem būtu noskaidrot kādas būs jūsu mājas lapas prasības, jeb cik daudz vietas tā aizņems, vai tai būs nepieciešama kādu datubāze. Nākošais,  kam ieteiktu pievērst uzmanību būtu cena, jo jūs negribēsiet maksāt par web hostingu , kas jums nodrošina tikai pašu minimālo, maksāt pārmērīgi lielas naudas summas. Protams nedrīkstam aizmirst par garantēto darbības laiku, jeb to vai jūsu lapa vienmēr būs pieejama tās apmeklētajiem.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *