Kā sākt darbu ar WordPress

Parasti ir vairāki lieliski veidi, kā sākt emuāru vietnē WordPress. Pirmkārt, ir svarīgi, lai jūs iegūtu hostinga kontu, izvēloties vietnes mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas saglabās jūsu emuāra saturu un parādīs to apmeklētājiem. Pamata hostinga plāni parasti ir pietiekami iesācējiem. Jums vajadzētu arī vajadzēt zināmu laiku, lai noteiktu, kāda veida domēna vārdu vēlaties izmantot savam emuāram, un apsvērt iespēju to iegādāties citā jūsu izvēlētajā reģistratorā.

Nākamais solis, kā sākt emuāru vietnē WordPress, prasa, lai jūs, iespējams, augšupielādētu WordPress savā mitināšanas kontā un saistītu to ar domēna vārdu. Ir svarīgi, lai jūs pārbaudītu apmācības, palīdzības rīkus un vadlīnijas konkrētām instalēšanas instrukcijām, paturot prātā, ka katrs resursdators ir nedaudz atšķirīgs, lai augšupielādētu un saistītu WordPress ar pareizo domēna nosaukumu.

Tēmas instalēšana ir arī ļoti svarīgs solis, kā sākt emuāru vietnē WordPress. Gadījumā, ja jums ir nepieciešams izmantot motīvu, kas nav noklusētā WordPress motīvu galerijā, apsveriet iespēju augšupielādēt jūsu mitināšanas kontu un emuāru. To var viegli izdarīt, izmantojot savu WordPress informācijas paneli, izvēloties izskatu, pievienojot jaunus motīvus un augšupielādējot. Varat arī apsvērt iespēju augšupielādēt jaunas tēmas, izmantojot savu hostinga kontu, atkarībā no jūsu vēlmēm.

Emuāri ir lielisks veids, kā sazināties, veidot uzticamību un pieredzi, piesaistīt vairāk datplūsmas uz jūsu vietni, uzlabot rakstīšanas prasmes un daudz ko citu. Emuāra sākšana ir arī lielisks veids, kā izveidot tīmekļa vietni, ja jums to vēl nav. Emuāri ir par saturu rakstīšanu un lasītāju kopienas veidošanu. Pateicoties tādiem pakalpojumiem kā WordPress, ikviens var sākt avu personīgo emuāru.

Kā sākt?

WordPress

Ejiet uz wordpress.com un izveidojiet bezmaksas kontu. Jums tiks lūgts izvēlēties sava emuāra nosaukumu. Izvēlies kaut ko tādu, kas jums strādā, un to ir viegli atcerēties. Jūsu vārds būs jūsu emuāra adreses daļa, tādēļ pārliecinieties, ka tas nav pārāk sarežģīts. Tas izskatās šādi: jusuvards.wordpress.com.

Kad esat iestatījis visas detaļas un izveidojis savu kontu, jūs varēsiet pieteikties savā kontā vietnē wordpress.com. Jūs tiksiet novirzīts uz informācijas paneli.

Kad jūs rakstāt savu rakstu, jūs vēlaties veikt dažas citas lietas, pirms ievietojat. Pirmkārt, jūs vēlaties pievienot tagus (birkas) jūsu ziņu. Tagi ir tikai veids, kā organizēt un meklēt saturu jūsu vietnē, pieaugot saturam. Katram ziņojumam varat izveidot jebkādus tagus, kuri atbilst rakstam. Ja rakstāt par to, kā nomest lieko svaru, tad tagi varētu būt: liekais svars, svara samazināšana, veselīgs uzturs un tamlīdzīgi.

Pēc tagu pievienošanas vēlaties pievienot kategoriju. Kategorija ir formālāka. Rūpīgi izvēlieties kategorijas nosaukumu, ņemot vērā nākotni. Ja jūs sākat personīgo emuāru, iespējams, jums ir kategorijas izklaidei, ģimenei, receptēm, diētai, finansēm utt.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *