Kāpēc WordPress

WordPress ir Open Source blogošanas platforma, kas ir instalēta jūsu tīmekļa serverī. Pašlaik tā ir vispopulārākā programmatūra, ko izmanto memuāriem visā Pasaulē. To var brīvi izmantot, un lielākajai daļai tīmekļa mitinātāju ar cPanel piekļuvi būs viena klikšķa instalēšana.

WORDPRESS

WordPress darbojas ne tikai kā emuārs, tai ir spēcīga datubāze un tā darbojas kā pilna CMS (satura vadības sistēma). Tas ļauj izveidot visu vietni, izmantojot šo programmatūru.

Viens no iemesliem, kāpēc WordPress ir tik populārs, ir tas, ka to ir ļoti viegli izmantot. Tajā ir arī tūkstošiem spraudņu, kurus var instalēt, lai veiktu gandrīz jebkuru funkciju, kuru jūs kādreiz varētu pievienot savai vietnei.

Pieejami tūkstošiem spraudņu. Ir arī tūkstošiem video konsultāciju, lai mācītu jums, kā izmantot WordPress, kas ir arī patiešām plus. Lai gan tas ir ļoti viegli izmantot, tam ir neliela mācīšanās līkne. Ja vēlaties uzlabot funkcionalitāti, izmantojot spraudņus, iespējams, vēlēsieties noskatīties dažus mācību materiālus, lai gan visus spraudņus var instalēt ar pogas klikšķi.

Ja jums nav tīmekļa vietne, varat saņemt bezmaksas WordPress emuāru vietnē www.wordpress.com. Tā varētu būt laba vieta iesācējiem un ne tikai. Pat ja jums ir esoša vietne, varat savā vietnē pievienot WordPress emuāru.

Vēl viena WordPress izmantošanas priekšrocība ir tā, ka tā ir pilnībā pielāgojama. Tēmas var instalēt tāpat, kā instalējat spraudņus. Viens klikšķis, un jūs varat mainīt vietnes izskatu vai arī varat pieņemt darbā kādu, lai izveidotu pielāgotu tēmu savai vietnei.

Meklētājprogrammas mīl šo platformu, un tas ļauj uzņēmuma īpašniekam pašiem uzturēt viņu vietni, ja viņi to izvēlas. Pat ja jūs maksājat kādam, lai izveidotu savu vietni jums, parasti ir daudz lētāk, ja ir izveidota WordPress vietne, nevis izveidota statiska vai cita CMS vietne.


Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *