Mājas lapu izstrāde

Mājas lapa ir katra uzņēmuma vizītkarte interneta vidē. Pirmais iespaids par mājas lapu var veidot pirmo priekšstatu par to, kā uzņēmums attiecās pret saviem klientiem, precēm vai pakalpojumiem, ko tas piedāvā, servisa kvalitāti, komunikāciju.

Interneta vide ir ļoti dinamiska. Tas maina arī attieksmi pret mājas lapu. Agrāk mūs apmierināja lapa, kurā bija aprakstīts par mums, pieminējām, ko darām vai ko pārdodam. Protams, uzrādījām adresi, telefona, faksa numurus, arī e-pasta adresi, ja gadījumā kāds sadomā uzrakstīt.

Šodien mājas lapu izstrāde ir ieguvusi daudz lielāku nozīmi uzņēmuma darbībā. Ja tā ātri un vienkārši ir sasniedzama potenciālajiem klientiem interneta vidē, uzņēmumam paveras daudz lielākas iespējas ietekmēt pārdošanas apjomus un klientu piesaisti. Mājas lapai ir jābūt spēcīgam pārdošanas instrumentam un līdzeklim, kā veidot veiksmīgu dialogu ar klientu.

Jāpievērš uzmanību visam. Jāsāk ar jautājumu uzdošanu. Ko es vēlos sasniegt ar savu mājas lapu? Kādas funkcijas tai būs? Kādus mērķus tai jāsasniedz?

Šodien mājas lapu veidošana piedāvā ļoti plašas iespējas. Kam mazāka rocība, var izveidot vienkāršu vizītkarti. Labi risinājumi ir platformām, mājas lapas būs samērā vienkārši administrējamas. Šodien var apgalvot, ka mājas lapu izstrādē iespējams ir viss!

Ja jūsu darbības sfēra prasa dinamiku un oriģinalitāti, tad mājas lapa ir jāveido flash. Tomēr, ja vēlēsieties, lai potenciālie klienti jūs sasniedz google, šādai lapai būs jāveido html dublikāts. Html veidota mājas lapa vairāk būs statiska. Tomēr būtiski tas, ka lapu uzreiz lasīs google.

Ienākot jūsu mājas lapā, tās apmeklētājam ir jābūt skaidram, ko darīt tālāk. Mājas lapai pēc iespējas ilgāk ir jānotur tās apmeklētāja uzmanība. Lapai jāmotivē apmeklētāju veikt nākamo soli. Apskatīties detalizētāk, uzzināt vairāk, pajautāt, piezvanīt. Ir jāveido dialogs ar lapas apmeklētāju.

Paralēli mājas lapas izveidei , jums ir jādomā, kā tā būs sasniedzama interneta vidē. Jāizstrādā programma, kas veicinās mājas lapas apmeklējumu. Šī programma būs cieši saistīta ar jūsu uzņēmuma stratēģijām, reklāmas – mārketinga pasākumu plānu un klientu lojalitātes programmām. Šeit internets piedāvā plašas iespējas.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *