Yola pret Weebly

Būtiski ir izvēlēties pareizo pakalpojumu sniedzēju, kas var apmierināt jūsu vajadzības. Šajā rakstā mēs aprakstam galvenos atšķirības starp Yola un Weebly, kas palīdzēs jums pieņemt lēmumu. Gan Yola, gan Weebly ir labas izvēles iespējas, lai izveidotu interneta vietni jūsu biznesam. Jūs varat viegli izveidot lieliski vietni un pat bez maksas. Yola un Weebly ievēro uzņēmējdarbības modeli. Lielākā daļa no pamatfunkcijām ir bezmaksas. Ja jūsu vajadzības tiek apmierinātas ar brīvajām funkcijām, nav jāmaksā ne centa. Ja jums ir nepieciešama viena no augstākās kvalitātes iezīmēm, tad jums būs jāmaksā.

Tālāk ir apskatīti Weebly un Yola piedāvātie aspekti:

Pielāgotais domēna nosaukums: Weebly ļauj izmantot jūsu pielāgoto domēna nosaukumu jūsu vietnei. Ar Yola šī ir maksas īpašība.

Mobilā vietne: Weebly automātiski izveido mobilajām ierīcēm piemērotu vietni, lai jūsu apmeklētāji varētu piekļūt no mobilajām ierīcēm. Weebly nodrošina to bez maksas. Yola nerada mobilo vietni.

Lejupielādēt: Weebly ļauj lejupielādēt jūsu vietni jebkurā laikā vēlaties. Ja vēlaties pāriet uz citu sniedzēju (wordpress, Blogspot u.t.t.), varat vienkārši publicēt savu vietni citā uzņēmējā. Yola nesniedz iespēju lejupielādēt vietni. Tātad, ja jums ir nepieciešams migrēt uz citu uzņēmēju, jums ir jāveido sava vietne.

Dizains: Yola nodrošina pienācīgas veidnes bezmaksas lietotājiem. Maksas lietotāji ar Yola saņem vēl labākas tēmas. Weebly veidnes prasa jums radīt papildu radošumu, lai padarītu vietni pievilcīgāku.

Atbalsts: Yola ir lieliska atbalsta sistēma. Ir ļoti spēcīgs un dinamiskas Yola atbalsts. Yola piedāvā 24 stundu diennakts atbalstu pa tālruni. Pat sarežģītāki jautājumi tiek risināti aktīvi. Weebly atbalsts ir viduvējs. Sabiedrībai ir zināms atbalsts Weebly. Jebkuru vispārīgu jautājumu risināšana tiek veikta ļoti ātri. Bet, ja jūsu vietnē ir specifiski jautājumi, Weebly varētu aizņemt daudz ilgāku laiku, lai tos novērstu.

Paroles aizsargātas lapas: Yola piedāvā bezmaksas paroles aizsardzību atlasītajām lapām. Mēs to piedāvājam tikai maksas lietotājiem.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *