Yola

Tīmekļa vietne ir vajadzīga ikvienam mazam uzņēmumam, kas vēlas tikt uztverts nopietni, bet to uzturēšana var būt problēma, jo īpaši tiem, kuri to nav darījuši. Ar viegli lietojamiem tiešsaistes rīkiem, kas apvienoti ar domēna vārdu reģistrāciju un hostingu, Yola piedāvā risinājumu ikvienam, kurš nevar izveidot savu vietni un nevar atļauties pieņemt darbā kādu, kas to dara. Yola ir tas, kas nepieciešams, ja nemākat uztaisīt savu mājaslapu. Ar Yola tas ir vienkārši jebkuram.

Yola saka, ka viņu vietņu veidotājs ir viegli lietojams. Vienkārši izveidojiet kontu un izvēlieties bezmaksas vietnes veidni, lai sāktu veidot savu vietni. Jums pat vēl nav jāizlemj, vai vēlaties izmantot savu bezmaksas pakalpojumu vai maksāt nedaudz labākus pakalpojumus, jo tagad jūs varat tikai koncentrēties uz mājas lapas izveidi.

Yola ļauj veidot tīmekļa lapas ar nezināmu informāciju par to, kā Word dokumentā salikt. Izvēloties Yola veidni, jums tiek piedāvātas vairākas standarta lapas, piemēram, mājas lapa, aptuveni lapa un kontaktu lapa, kas jau ir paredzēta jums – viss, kas jums jādara, ir aizpildīt teksta un attēlu lodziņus ar visu, ko vēlaties. Jūs varat arī pievienot lapas, pievienot teksta laukus un attēlus un darīt daudz lietas. Pats galvenais – viss ātri un viegli saprotams un nav vajadzīgas programmēšanas zināšanas.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *